Išparduodama

Įrengimo savybės

Gamintojas

Elmag

Įrengimo aprašymas

Gamintojas: italų firma ELMAG.
Džiovykla skirta gaminių džiovinimui po dažymo ar lakavimo. Dažykla tai uždaro tipo izoliacinėmis plokštėmis apdengta patalpa, kurios viduje juda džiovinamas gaminys. Šiluma paduodama karšto vandens pavidalu ir paskirstoma per specialius radiatorius. Efektyvumą didina nutraukimo sistema, kuri ištraukia orą ir pašalina jį. Šalia džiovyklos valdymo spintose sumonta visa valdymo įranga.
Maksimalus gaminio ilgis 5000 mm,
Maksimalus gaminio plotis 1200 mm,
Maksimalus gaminio storis 100 mm,
Lentynų skaičius viename stulpe 17.
Gaminys paduodamas į angą dešinėje, kur jis patenka ant spec. lentynos. Išilgai visos lentynos eina karščiui atspari juosta, kuri paduodant gaminį juda ir įneša gaminį. Siauri gaminiai gali būti dedami keli ant vienos lentynos. Užpildžius lentyną gaminiais, lentyna pakeliama, o į jos vietą iš šono paduodama sekanti tuščia lentyna. Dažykloje yra keturi lentynų stulpai. Dešinysis stulpas, kurio apačioje paduodami nauji ruošiniai. Šiame stulpe lentynos kyla aukštyn. Pasiekusi aukščiausią padėtį lentyna stumiama kairėn ir patenka į antro stulpo viršų. Antrame stulpe lentynos leidžiasi žemyn. Pati žemiausia šio stulpo lentyna stumiama į kairę ir patenka į trečią stulpą. Trečiame stulpe lentynos kyla į viršų. Pati viršutinė lentyna stumiama į kairę ir patenka į ketvirtą stulpą. Ketvirto stulpo lentynos leidžiasi žemyn. Nuo ketvirto stulpo apatinės lentynos gaminiai išnešami iš džiovyklos, jų džiovinimas baigėsi. O lentyna stumiama į dešinę kol pasieka dešinį stulpą ir ant jos uždedami nauji gaminiai.
Džiovyklos ilgis 7000 mm,
Džiovyklos plotis 9000 mm,
Džiovyklos aukštis 6000 mm.
Džiovinimo parametrai parenkami pagal džiovinamos medžiagos rūšį, jos storį ir kitus parametrus. Džiovinimo efektyvumas gali būti reguliuojamas keičiant gaminių judėjimo greitį arba temperatūrą kameroje.
Staklės atitinka Europos Sąjungos saugumo reikalavimus CE.

Susisiekite dėl įrengimo

Jei turite klausimų dėl aukščiau esančio įrengimo, susisiekite su mumis.