Išparduodama

Įrengimo savybės

Gamintojas

REX

Įrengimo aprašymas

Gamintojas: vokiečių firma „REX“.
Linija skirta masyvo medienos ar gaminių iš medienos profiliavimui. Linija susideda iš:
• vakuuminio padavimo stotelės,
• padavimo transporterių,
• trijų pusių frezavimo staklių REX Timbermaster
• išnešimo transporterių,
• vakuuminės nukrovimo stotelės,
• grąžinimo transporterių.
Visiškai nepriklausoma vakuuminė sistema turi savo vakuumo siurblį, reguliavimo įtaisus ir ruošinių pritraukimo konsolę. Gavus iš daviklių signalą ruošinių konsolė pritraukia ruošinį ir transportuoja jį į padavimo vietą. Gamykloje buvo paduodami ruošiniai iki 630 mm pločio ir iki 3000 mm ilgio.
Toliau gaminys rolikiniu transporteriu transportuojamas į REX stakles.
Trijų pusių profiliavimo staklės REX profiliuoja šonus ir viršutinį paviršių. Staklės sumontuotos garsą slopinančioje kabinoje. Maksimalus ruošinio plotis 630 mm, maksimalus ruošinio storis 200 mm. Visi velenai turi atskirus variklius, po 7,5 kW. Staklių pastūma 5 – 30 m/min, bepakopis reguliavimas. Horizontalūs velenai keičiasi, išimamas senas velenas ir įstatomas kitas. Tai labia pagreitina įrankių keitimą. Velenų keitimo palengvinimui turimas velenų transportavimo vežimėlis. Velenų saugojimui turimas velenų kauptuvas. Prie staklių pridedama daug įrankių ir įrankių keičiamų plokštelių.
Iš staklių gaminys ištransportuojamas ritininiu transporteriu. Už staklių sumontuotas verstuvas, kuris gali apversti gaminį. Apvertimas naudojamas, jeigu norima profiliuoti gaminio apačią. Šių gaminių grąžinimui sumontuotas ir atskiras transporteris.
Antra vakuuminė sistema, visiškai tokia pati kaip ir prieš stakles. Ji skirta nukrauti gaminius nuo rolikinio transporterio.
Grąžinimo transporteris skirtas gaminių grąžinimui operatoriui.
Staklės atitinka Europos Sąjungos saugumo reikalavimus CE.

Šiuo metu linija tvarkingai  išmontuota ir yra paruošta transportavimui.

Susisiekite dėl įrengimo

Jei turite klausimų dėl aukščiau esančio įrengimo, susisiekite su mumis.